LinkedIn: Ko nga Tohunga Paapaho Rongonui e 25 hei whai

hono aratohu hokohoko

Jason Miller tata nei whakairihia ai i runga i nga papaaho pāpori i tona ahua kua whanau ia i te wa i whakaputaina ai tana mahi hou. Kaore e kore kei te whakapehapeha ia mo tenei peepi! Ko te Tohutohu Tohunga Maatau o LinkedIn he rawe… auaha, karakara, kikii ana i nga tohutohu mai i nga momo kaihokohoko rereke, nga keehi rereke, me te tone rauemi. Mena kaore ano kia tangohia e koe - tangohia ka whakamahia hei raarangi arowhai me pehea e mahi ai to hononga pakihi ki runga i a LinkedIn!

I tuhia tenei aratohu me te mahara ki a koe, te kaihokohoko mohio. Kia rite ki te kawe i to maakete papaho ki te taumata e whai ake nei, uru atu ki te hinengaro ngaio me te awhi nga mea angitu e tatari ana — te whakanui ake i te maarama, te awe i te tirohanga, te whakaputa i nga tohu, me te mutunga ka akiaki moni me LinkedIn.

Tangohia to maatau pukapuka hou ako hoki:

  1. He aha i hiahia ai to pakihi ki te maakete i LinkedIn
  2. Me pehea te uru atu ki nga whakataunga hokohoko kaha a LinkedIn hei akiaki i o whainga
  3. Me pehea te whakawhanui i te kaha o to hokohoko ihirangi ma te tohatoha i nga korero whai kiko ki nga tohunga o te ao
  4. Me pehea te whakauru i nga tohunga ngaio ki nga whakatairanga whakaatu tino nui, me nga whakatairanga kuputuhi kua tino whaaia
  5. A nui atu!

I tino werohia ahau ki te mohio kua uru au ki waenga i etahi atu kaiarahi o te umanga e tino whakamoemiti ana ahau me taku whakaute! Anei te raarangi:

  1. Jay Baer - Kaikorero, Kaituhi, Kaitohutohu me te rangitaki Whakaū me te Huri. Twitter: @jaybaer LinkedIn
  2. Michael Brenner - Kaiwhakahaere Matua, Kaihoko Ao i te SAP, Perehitini me te Kaihauturu
    o Pakihi2Tahono me te rangitaki B2B Kaihoko Kaihokohoko. Twitter: @BrennerMichael LinkedIn.
  3. Michael Brito - Kaiwhakahaere Ropu Kaitohutohu me te Whakahoahoa i WCG, he Kamupene W2O me te rangitaki Peretania. Twitter: @Britopian LinkedIn.
  4. Jeff Bullas - Kaitohutohu, Kaikorero, KaituhiBlog. Twitter: @jeffbullas
    LinkedIn.
  5. Brian Carter - VP o te Hokohoko i Infinigraph, Kaituhi, Kaikorero. Twitter: @briancarter LinkedIn.
  6. Brian Clark, Kaihanga me te Tumuaki o Copyblogger. Twitter: @copyblogger LinkedIn.
  7. Heidi Cohen - Kaiaroha. Twitter: @heidicohen LinkedIn.
  8. Steven Farnsworth - Tumuaki Rautaki A-Tihi Nui i Jolt, Tauhokohoko Mamati, Kaituhi, Kaikorero. Twitter: @ramatanga LinkedIn.
  9. Barry Feldman - Rangatira i Feldman Creative, Kaikorero. Twitter: @FeldmanCreative LinkedIn.
  10. Ann Handley - Upoko o te Ihirangi i Pakihi Hokohoko, Kaituhi. Twitter: @annhandley LinkedIn.
  11. Matt Heinz - Perehitini i Heinz Marketing Inc. Twitter: @ HeinzMakete
    LinkedIn
  12. Douglas Karr Tuhinga o mua DK New Media, Tumuaki Kaihoko Matua i Porohita, Kaituhi. @douglaskarr LinkedIn
  13. Jason Keath - Tumu Whakarae o Social Fresh. @jasonkeath LinkedIn
  14. Nichole Kelly - Tumu Whakarae i Kaitirotiro Pāpori pāpori, SME Mamati Kaituhi, Kaikorero. @Nichole_Kelly LinkedIn.
  15. Dave Kerpen - Tumuaki Pai i te Rohe, Kaituhi, Kaikorero. @DaveKerpen
    LinkedIn.
  16. Stephanie Sammons - Kaitohu o Kaitohutohu Kaihoroi ™, Kaikorero. @StephSammons LinkedIn.
  17. David Meerman Scott - Rautaki Kaihokohoko, Kaikorero, Kaituhi. @whakaaro LinkedIn.
  18. Jason Miller - Kaiwhakahaere Matua, Tauhokohoko Hokohoko, Rongoā Tauhokohoko LinkedIn. @JasonMillerCA LinkedIn.
  19. Lee Odden, Tumuaki i TopRank Marketing Aipurangi, Kaituhi, Kaikorero @kakahou LinkedIn.
  20. Joe Pulizzi - Kaihanga i Te Punahoko Kairangi, Kaituhi, Kaikorero. @JoePulizzi LinkedIn.
  21. Viveka Von Rosen - Tohunga LinkedIn, Kaituhi. @HurihuriKi LinkedIn.
  22. Neal Schaffer - Kaituhi, Kaikorero. @NealSchaffer LinkedIn.
  23. Koka Sexton - Kaiwhakahaere Kaihoko Matua o te Ao i LinkedIn. @kokasexton LinkedIn.
  24. Mike Stelzner - Kaihanga o Kaiwhangawori Pakihi Tangata, Kaituhi. @Mike_Stelzner LinkedIn.
  25. Todd Wheatland - VP o te Hokohoko i Ratonga Kelly, Kaituhi, Kaikorero. @ToddWheatland LinkedIn.

4 Comments

  1. 1
  2. 2
  3. 4

    I roto i te tuhinga o runga ake nei kua whakahuahia e koe etahi korero whakataki mo te tauhokohoko pāpori pāpori; mo era take ka tino tango ahau i to pukapuka! Kotahi noa atu te mea kua whakairi e koe ki te raarangi tangata tino pai.

He aha koutou whakaaro?

Whakamahia ai e tenei pae i te Akismet hei whakaiti i te mokowhiti. Akohia te tukatuka o to raraunga korero.